- Přehled
- Specifikace
- Doporučené produkty
Přehled
Vhodná pro blízké pole UHF pásmové RFID antény.
Malý objem, žádná slepá zóna, řízení vzdálenosti atd.



VSWR

Specifikace
Elektrické specifikace
| Model | RFA920-3H |
| Četnostní rozsah ((MHz) | 920–928 MHz (volitelně 865–868 MHz) |
| Zisk | > 3 dBic |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polarizace | Kruhové |
| Relativní vlhkost | 5%~95% |
| Vstupní impedance | 50 Ω |
Mechanické specifikace
| Konektor | SMA-50KFD |
| Rozměry antény | 128 × 128 × 20 mm |
| Hmotnost | 0,4kg |
| Materiál | RF-4, ASA |
| Teplota provozu | −40 °C až +85 °C |
| Provozní teplota | −40 °C až +85 °C |
| Barva | Bílá |