- Gambaran Keseluruhan
- Spesifikasi
- Produk yang Disyorkan
Gambaran Keseluruhan
Sesuai untuk antena medan-hampir RFID jalur UHF.
Isipadu kecil tanpa kawasan buta, kawalan jarak, dll.



VSWR

Spesifikasi
Spesifikasi Elektrik
| Model | RFA920-3H |
| Julat frekuensi ((MHz) | 920–928 MHz (865–868 MHz pilihan) |
| Gain | > 3 dBic |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polarization | Pusingan |
| Kelembapan Relatif | 5%~95% |
| Impedansi input | 50 Ω |
Spesifikasi Mekanikal
| Penyambung | SMA-50KFD |
| Dimensi Antena | 128×128×20 mm |
| Berat | 0.4kg |
| Bahan | RF-4, ASA |
| Suhu Simpan | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Suhu operasi | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Warna | Putih |