- Огляд
- Технічні характеристики
- Рекомендовані товари
Огляд
Придатна для ближнього поля UHF-діапазону RFID-антени.
Мала об’ємна конструкція без «сліпих» зон, регулювання відстані тощо.



VSWR

Технічні характеристики
Електричні специфікації
| Модель | RFA920-3H |
| Діапазон частот ((MHz) | 920–928 МГц (опційно: 865–868 МГц) |
| Посилення | > 3 дБіс |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Поляризація | Круглий |
| Відносна вологість | 5%~95% |
| Імпеданс входу | 50 Ω |
Механічні характеристики
| Роз'єм | SMA-50KFD |
| Розміри антени | 128×128×20 мм |
| Вага | 0.4кг |
| Матеріал | RF-4, ASA |
| Температура сховища | -40 °C ~ +85 °C |
| Робоча температура | -40 °C ~ +85 °C |
| Колір | Білий |