- Общ преглед
- Спецификации
- Препоръчани продукти
Общ преглед
Подходяща за близко поле UHF RFID антена.
Малък обем, без слепи зони, контрол на разстоянието и др.



VSWR

Спецификации
Електрически спецификации
| Модел | RFA920-3H |
| Обхват на честотата ((MHz) | 920–928 MHz (по избор: 865–868 MHz) |
| Усилване | > 3 dBic |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Поларизация | Кръгли |
| Относителна влажност | 5%~95% |
| Входна импеданса | 50 Ω |
Механични спецификации
| Конектор | SMA-50KFD |
| Размер на антена | 128×128×20 мм |
| Тегло | 0.4 кг |
| Материал | RF-4, ASA |
| Работна температура | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Работна температура | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Цвят | Бял |