- Genel Bakış
- Teknik Özellikler
- Önerilen Ürünler
Genel Bakış
UHF bandı RFID yakın-alan anteni için uygundur.
Kör bölge olmaksızın küçük hacim, mesafe kontrolü vb.



VSWR

Teknik Özellikler
Elektriksel özellikler
| Model | RFA920-3H |
| Frekans aralığı ((MHz) | 920-928 MHz (isteğe bağlı: 865-868 MHz) |
| Kazanç | > 3 dBic |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polarizasyon | Çember |
| Bağıl Nem | 5%~95% |
| Giriş Empedansı | 50 Ω |
Mekanik Özellikler
| Konektör | SMA-50KFD |
| Antena Boyutu | 128×128×20 mm |
| Ağırlık | 0.4kg |
| Malzeme | RF-4, ASA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40℃~+85℃ |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃~+85℃ |
| Renk | Beyaz |