- Oversikt
- Spesifikasjoner
- Anbefalte produkter
Oversikt
Egnethet for nær-feltantenne for UHF-båndet RFID.
Liten størrelse uten døde soner, avstandsregulering osv.



VSWR

Spesifikasjoner
Elektriske spesifikasjonar
| Modell | RFA920-3H |
| Frekvensområde ((MHz) | 920–928 MHz (865–868 MHz som valgfritt alternativ) |
| Gevinst | > 3 dBic |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polarisasjon | Sirkulær |
| Relativ fuktighet | 5%~95% |
| Innimpedans | 50 Ω |
Mechaniske spesifikasjonar
| Kobling | SMA-50KFD |
| Antennestørrelse | 128 × 128 × 20 mm |
| Vekt | 0,4 kg |
| Materiale | RF-4, ASA |
| Stiretemperatur | -40℃~+85℃ |
| Driftstemperatur | -40℃~+85℃ |
| Farge | Hvit |