- Шолу
- Сәйкестіктер
- Ұсынылатын өнімдер
Шолу
UHF диапазонындағы RFID жақын аумақтық антеннасы үшін қолайлы.
Көлемі кішкентай, «қара аймақ» жоқ, қашықтықты реттеу және т.б.



VSWR

Сәйкестіктер
Электрлік сипаттамалары
| Модель | RFA920-3H |
| Жиілік диапазоны ((MHz) | 920–928 МГц (опциялық: 865–868 МГц) |
| Жеңісті | > 3 дБic |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Поляризация | Дөңгелек |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 5%~95% |
| Кіріс кедергісі | 50 Ω |
Механикалық сипаттамалары
| Қосылма | SMA-50KFD |
| Антеннаға салыстыру мәліметтері | 128×128×20 мм |
| Салмағы | 0,4 кг |
| Материал | RF-4, ASA |
| Жұмыс температурасы | -40℃ ~ +85℃ |
| Жұмыс шамамен температура | -40℃ ~ +85℃ |
| Түс | Ақ |