- Prehľad
- Špecifikácie
- Odporúčané produkty
Prehľad
Vhodné pre blízke pole UHF RFID antény.
Malý objem, žiadna slepá zóna, ovládanie vzdialenosti atď.



VSWR

Špecifikácie
Elektrické špecifikácie
| Model | RFA920-3H |
| Frekvenčný rozsah ((MHz) | 920–928 MHz (voliteľne 865–868 MHz) |
| Zisky | > 3 dBic |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polarizácia | Kruhové |
| Relatívna vlhkosť | 5%~95% |
| Vstupná impedancia | 50 Ω |
Mechanické špecifikácie
| Konektor | SMA-50KFD |
| Rozmery antény | 128 × 128 × 20 mm |
| Hmotnosť | 0,4kg |
| Materiál | RF-4, ASA |
| Teplota stierky | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Prevádzková teplota | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Farba | Biela |