- Overzicht
- Specificaties
- Aanbevolen producten
Overzicht
Geschikt voor UHF-band RFID nabijveldantenne.
Klein volume zonder dode hoek, afstandsregeling, enz.



VSWR

Specificaties
Elektrische specificaties
| Model | RFA920-3H |
| Frequentiebereik ((MHz) | 920–928 MHz (optioneel: 865–868 MHz) |
| Versterking | > 3 dBic |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polaritatie | Cirkelvormig |
| Relatieve luchtvochtigheid | 5%~95% |
| Invoerimpedantie | 50 Ω |
Mechanische specificaties
| Verbindingsstuk | SMA-50KFD |
| Antenne afmetingen | 128×128×20 mm |
| Gewicht | 0,4kg |
| Materiaal | RF-4, ASA |
| Stire-temperatuur | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Kleur | Wit |