- Umumiy ko'rinish
- Texnik xususiyatlari
- Tavsiya etilgan mahsulotlar
Umumiy ko'rinish
UHF diapazonli RFID yaqin maydon antenasi uchun mos keladi.
Kichik hajmli, koʻrinish maydoni yoʻq, masofani boshqarish va boshqalar.



VSWR

Texnik xususiyatlari
Elektr texnikasi
| Model | RFA920-3H |
| Frekans oralig'i ((MHz) | 920–928 MHz (865–868 MHz ixtiyoriy) |
| Foyda | > 3 dBic |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polarizatsiya | Doira |
| Nisbiy namlik | 5%~95% |
| Kirish impedansiyasi | 50 Ω |
Mexanik xususiyatlari
| Ulagich | SMA-50KFD |
| Antena o'lchamlari | 128×128×20 mm |
| Vazn | 0.4KG |
| Material | RF-4, ASA |
| Ishlash harorati | -40℃~+ 85℃ |
| Ishlash temperaturasida | -40℃~+ 85℃ |
| Rang | Oq |