- Przegląd
- Specyfikacje
- Polecane produkty
Przegląd
Przeznaczona do pracy w paśmie UHF jako antena RFID pola bliskiego.
Małe wymiary, brak obszarów martwych, kontrola odległości itp.



VSWR

Specyfikacje
Specyfikacje elektryczne
| Model | RFA920-3H |
| Zakres częstotliwości (mhz) | 920–928 MHz (opcjonalnie 865–868 MHz) |
| Zysk | > 3 dBic |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polaryzacja | Okrągły |
| Wilgotność względna | 5%~95% |
| Impedancja wejściowa | 50 Ω |
Specyfikacje mechaniczne
| Złącze | SMA-50KFD |
| Wymiar anteny | 128×128×20 mm |
| Waga | 0,4kg |
| Materiał | RF-4, ASA |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃ |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃ |
| Kolor | Biały |