- ຄຳອະທິບາຍໂດຍຫຍໍ້
- ສະເພັດ
- ຜະລິດຕະພັນທີ່ແນະນຳ
ຄຳອະທິບາຍໂດຍຫຍໍ້
ເໝາະສຳລັບອານເຕັນນາ RFID ໃກ້ກັບແຖວ UHF.
ມີປະລິມານນ້ອຍ ໂດຍບໍ່ມີເຂດທີ່ບໍ່ສາມາດຮັບ-ສົ່ງໄດ້, ການຄວບຄຸມໄລຍະທາງ ແລະອື່ນໆ.



VSWR

ສະເພັດ
ຂໍ້ ກໍາ ນົດໄຟຟ້າ
| ຮຸ່ນ | RFA920-3H |
| ຂະຫນາດความถี่ (MHz) | 920-928MHz (ເລືອກໄດ້ 865-868MHz) |
| ຮັບ | > 3dBic |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| ການປ່ອນສະພາບ | ເປັນຮູບໜ້ວຍ |
| ຄວາມຊຸ່ມຊື່ນພີ່ນ້ອງ | 5%~95% |
| Input impedance | 50 Ω |
ຄຳແນະນຳເຄື່ອງຍັງ
| ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ | SMA-50KFD |
| ຂະໜາດອາເanttີນາ | 128×128×20 ມມ |
| ນໍ້າໜັກ | 0.4kg |
| ວັດສະດຸ | RF-4, ASA |
| ອຸນຫະພູມການຕິດຕັ້ງ | -40℃~+85℃ |
| อุณหภูมิการทำงาน | -40℃~+85℃ |
| ສີ | ຂາວ |