- Conspectus
- Specificationes
- Producta Commendata
Conspectus
Idonea pro antenna campi propinqui UHF RFID.
Parvus volumen, nullus locus caecus, regula distantiae, etc.



VSWR

Specificationes
Specificationes Electrificae
| Formam | RFA920-3H |
| Frequens ambitus (MHz) | 920–928 MHz (865–868 MHz optabilis) |
| Lucrum | > 3 dBic |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polarizatio | Circularis |
| Humiditas relativa | 5%~95% |
| Input impedimentum | 50 Ω |
Mechanica Specificationes
| Connector | SMA-50KFD |
| Dimensio Antennae | 128×128×20 mm |
| Pondus | 0.4Kg |
| Materia | RF-4, ASA |
| Temperatura stire | −40 °C usque ad +85 °C |
| Temperatura operativa | −40 °C usque ad +85 °C |
| Color | Albus |