- Yleiskatsaus
- Tekniset tiedot
- Suositellut tuotteet
Yleiskatsaus
Sopii UHF-taajuusalueen RFID läheisyysantenniksi.
Pieni tilavuus ilman sokeita alueita, etäisyyden säätö jne.



VSWR

Tekniset tiedot
Sähköiset eritelmät
| Malli | RFA920-3H |
| Toiminta-alue (MHz) | 920–928 MHz (865–868 MHz vaihtoehtoisesti) |
| Voitto | > 3 dBic |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polarisoituminen | Ympyrä |
| Suhteellinen kosteus | 5%~95% |
| Syöttötulostus | 50 Ω |
Mekaniset eritelmät
| Liitin | SMA-50KFD |
| Antennan mitat | 128 × 128 × 20 mm |
| Paino | 0.4kg |
| Materiaali | RF-4, ASA |
| Käyttölämpötila | -40 °C ~ +85 °C |
| Toimintatemperatuuri | -40 °C ~ +85 °C |
| Väri | Valkoinen |