- Prikaz
- Specifikacije
- Preporučeni proizvodi
Prikaz
U skladu s člankom 3. stavkom 1.
U slučaju da je to potrebno, potrebno je utvrditi da je to potrebno za ispitivanje.



VSWR

Specifikacije
Električne specifikacije
| Model | Sljedeći članak |
| Četvrtina (m) | 920-928 MHz ((865-868MHz opcionalno) |
| Dobit | S druge strane, |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polarizacija | Krugli |
| Relativna vlažnost | 5%~95% |
| Ulazna impedantnost | 50 Ω |
Sljedeći članak
| Konektor | Smernice za upravljanje |
| Dimenzije antene | 128 × 128 × 20 mm |
| Težina | 0.4kg |
| Materijal | RF-4,ASA |
| Temperatura pomicanja | -40°C ~ + 85°C |
| Radna temperatura | -40°C ~ + 85°C |
| Boja | Bijela |