- Prezentare generală
- Specificații
- Produse recomandate
Prezentare generală
Potrivită pentru antena de câmp apropiat UHF RFID.
Volum mic, fără zone oarbe, control al distanței etc.



VSWR

Specificații
Specificații electrice
| Model | RFA920-3H |
| Intervalul de frecvență ((MHz) | 920–928 MHz (865–868 MHz opțional) |
| Câștig | > 3 dBic |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polarizare | Circulară |
| Umiditatea relativă | 5%~95% |
| Impedanță de intrare | 50 Ω |
Specificații mecanice
| Conector | SMA-50KFD |
| Dimensiunea antenei | 128×128×20 mm |
| Greutate | 0.4kg |
| Material | RF-4, ASA |
| Temperatură de stocare | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Temperatură de funcționare | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Culoare | Alb |