- Gainberri
- Espezifikazioak
- Gomendatutako produktuak
Gainberri
UHF banda RFID hurbilko eremuko antentzat egokia.
Bolumen txikia, eremu gorde gabea ez duena, distantzia-kontrola, etab.



VSWR

Espezifikazioak
Espesifikazio elektrikoak
| Modelo bat | RFA920-3H |
| Maiztasun-barrutia (MHz) | 920-928 MHz (865-868 MHz aukerakoa) |
| Bihurtzea | > 3 dBic |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polarizazioa | Zirkularra |
| Hezetasun erlatiboa | 5%~95% |
| Sarrerako erresistentzia | 50 Ω |
Espesifikazio mekanikoak
| Konexiora | SMA-50KFD |
| Antenaren dimentsioak | 128×128×20 mm |
| Pisua | 0.4kg |
| Materiala | RF-4, ASA |
| Tenperatura estirea | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Ekintzako Temperatura | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Kolorea | Zuria |