- Общ преглед
- Спецификации
- Кодове на продуктите за поръчка
- Препоръчани продукти
Общ преглед
Преглед на продукта
Advantenna-CP11 е компактна UHF RFID антена с точно контролирана зона на четене и кръгова поляризация.
Чрез регулиране на мощността на RFID четецa антената Advantenna-CP11 може да функционира като близкообхватна антена или като антена с по-широк обхват.
При работа като близкообхватна антена зоната на четене може да се настрои до няколко сантиметра, дори при използване на далечнобазови етикети.
Advantenna–CP11 може да се монтира под повърхността на рафт, маса и др., за да се създадат RFID приложения като системи за плащане, системи за регистрация при пристигане, системи за контрол на достъпа, интелигентни рафтове, интелигентни дисплеи, интелигентни панели и интелигентни маси.
Предимства:
• Може да работи както като близкообхватна антена, така и като антена с по-широк обхват
• Високо контролирана зона за четене
• Икономически ефективни
Приложения:
• Платформи за плащане
• Системи за регистрация при пристигане
• Системи за контрол на достъпа
• Интелигентни рафтове
• Интелигентни панели
• Интелигентни маси
• Интелигентни повърхности в общ смисъл
Радиационен модел

Следете ни в Twitter: @KeonnTech
Advantenna-CP11 ™
Примери:
• ADAN-CP11EU-SMA-200:
– Advantenna-CP11
– Честотен диапазон: 865,6 MHz – 867,6 MHz
– SMA конектор
– Модел 200
Механични спецификации




Спецификации
| Работен честотен диапазон (европейска версия) | 865 – 868 MHz (ETSI EN 302 208) |
| Работен честотен диапазон (американска версия) | 902 – 928 MHz (FCC част 15) |
| Работно разстояние на откриване | До 3 м (в режим с висока мощност) |
| Радиационен модел | Регулируеми |
| Усилване | 0,2 dBi |
| Ширина на гредата | 120° / 120° |
| Поларизация | Кръгли |
| Входна импеданса | 50 Ω |
| Конектор | SMA |
| IP класификация | IP64 — устойчив на прах, дори при висока концентрация; устойчив на пръскане с вода |
| Температурен диапазон | -20 °C до +130 °C |
| Размер без конектора | 180 мм × 180 мм × 17,5 мм; 7 инча × 7 инча × 0,7 инча |
| Тегло на антената | 485 г |
Кодове на продуктите за поръчка
| ADAN-CP11 | Ff | - | CCC | - | mmm | |
| FF = честотна лента | ||||||
| EU | 865,6 MHz – 867,6 MHz | |||||
| Нас | 902,0 MHz – 928,0 MHz | |||||
| Тип конектор | ||||||
| SMA | Сма конектор | |||||
| Модел | ||||||
| 200 | Номер на модел |