- Genel Bakış
- Teknik Özellikler
- Sipariş için ürün kodları
- Önerilen Ürünler
Genel Bakış
Ürün Genel Bakış
Advantenna-CP11, yüksek düzeyde kontrol edilen okuma alanına ve dairesel kutuplanmaya sahip kompakt bir RFID UHF antenidir.
RFID okuyucunun gücünü ayarlayarak Advantenna-CP11, yakın-alan anteni veya daha geniş menzilli bir anten olarak çalışabilir.
Yakın-alan anteni olarak çalışırken okuma alanı birkaç santimetrelik bir aralığa ayarlanabilir; hatta uzak-alan etiketlerle bile bu mümkün olur.
Advantenna-CP11, ödeme sistemleri, kayıt sistemleri, erişim kontrolü, akıllı raf sistemleri, akıllı ekranlar, akıllı paneller ve akıllı masalar gibi RFID uygulamaları oluşturmak amacıyla bir raf, masa vb. yüzeyin altına monte edilebilir.
Faydalar:
• Yakın-alan anteni veya daha geniş menzilli bir anten olarak çalışabilir
• Yüksek düzeyde kontrol edilen okuma alanı
• Maliyet etkili
Uygulama Alanları:
• Ödeme sistemleri
• Giriş kayıt sistemleri
• Erişim kontrolü
• Akıllı raflar
• Akıllı paneller
• Akıllı masalar
• Genel olarak akıllı yüzeyler
Radyasyon deseni

Bizi Twitter'da takip edin: @KeonnTech
Advantenna-CP11 ™
Örnekler:
• ADAN-CP11EU-SMA-200:
- Advantenna-CP11
- Frekans bandı: 865,6 MHz - 867,6 MHz
- SMA konektörü
- Model 200
Mekanik Özellikler




Teknik Özellikler
| Avrupa Versiyonu Çalışma Frekansı | 865 - 868 MHz (ETSI EN 302 208) |
| ABD Versiyonu Çalışma Frekansı | 902 - 928 MHz (FCC Bölüm 15) |
| Çalışma Tespit Mesafesi | En fazla 3 m (yüksek güç modunda) |
| Radyasyon deseni | Ayarlanabilir |
| Kazanç | 0,2 dBi |
| Çizgi genişliği | 120° / 120° |
| Polarizasyon | Çember |
| Giriş Empedansı | 50 Ω |
| Konektör | SMA |
| IP Derecelendirmesi | IP64: Toz dirençli, yüksek konsantrasyonda bile; sıçrayan suya dayanıklı |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ile +130°C arasında |
| Konektör hariç boyut | 180 mm x 180 mm x 17,5 mm; 7 inç x 7 inç x 0,7 inç |
| Anten ağırlığı | 485 g |
Sipariş için ürün kodları
| ADAN-CP11 | Ff | - | CCC | - | mmm | |
| FF = frekans bandı | ||||||
| EU | 865,6 MHz - 867,6 MHz | |||||
| ABD | 902,0 MHz - 928,0 MHz | |||||
| Bağlantı Tipi | ||||||
| SMA | Sma konnektörü | |||||
| Model | ||||||
| 200 | Model Numarası |