- Огляд
- Технічні характеристики
- Коди товарів для замовлення
- Рекомендовані товари
Огляд
Огляд продукту
Advantenna-CP11 — це компактна UHF RFID-антена з чітко контрольованою зоною читання та круговою поляризацією.
Шляхом регулювання потужності RFID-читача антена Advantenna-CP11 може працювати як близькопольова або як дальньопольова антена.
У режимі близькопольової антени зону читання можна налаштувати до кількох сантиметрів навіть при використанні дальньопольових міток.
Advantenna–CP11 може бути встановлена під поверхнею полиці, столу тощо, щоб створювати RFID-рішення, такі як системи оплати, реєстрації при вході, системи контролю доступу, розумні полиці, розумні дисплеї, розумні панелі та розумні столи.
Переваги:
• Може працювати як близькопольова або дальньопольова антена
• Зона читання з високим ступенем контролю
• Економічно
Застосування:
• Платіжні системи
• Системи реєстрації при вході
• Контроль доступу
• Розумні полиці
• Розумні панелі
• Розумні столи
• Розумні поверхні загалом
Діаграма спрямованості випромінювання

Слідкуйте за нами у Twitter: @KeonnTech
Advantenna-CP11 ™
Приклади:
• ADAN-CP11EU-SMA-200:
— Advantenna-CP11
— Діапазон частот: 865,6 МГц – 867,6 МГц
— Роз’єм SMA
— Модель 200
Механічні характеристики




Технічні характеристики
| Робоча частота (європейська версія) | 865–868 МГц (ETSI EN 302 208) |
| Робоча частота (американська версія) | 902–928 МГц (FCC, частина 15) |
| Робоча відстань виявлення | До 3 м (у режимі високої потужності) |
| Діаграма спрямованості випромінювання | Змінна |
| Посилення | 0,2 дБі |
| Ширина промені | 120° / 120° |
| Поляризація | Круглий |
| Імпеданс входу | 50 Ω |
| Роз'єм | SMA |
| Рейтинг IP | Ступінь захисту IP64: стійкий до пилу, навіть при високій концентрації; стійкий до бризок води |
| Діапазон температур | −20 °C до +130 °C |
| Розмір без урахування роз’єму | 180 мм × 180 мм × 17,5 мм; 7 дюймів × 7 дюймів × 0,7 дюйма |
| Вага антени | 485 г |
Коди товарів для замовлення
| ADAN-CP11 | Ff | - | CCC | - | mmm | |
| FF = діапазон частот | ||||||
| EU | 865,6 МГц – 867,6 МГц | |||||
| США | 902,0 МГц – 928,0 МГц | |||||
| Тип з'єднувача | ||||||
| SMA | Конектор SMA | |||||
| Модель | ||||||
| 200 | Номер моделі |