- Oorsig
- Spesifikasies
- Aanbevole Produkte
Oorsig
Toepassing: Geskik vir spoorweë, VSWR met goeie prestasie, RFID-stelsel, geslote prosessering, waterbestandheid.
Kenmerk: Wye-hoekontwerp wat ’n wyer area dek. Struktuurontwerp wat vibrasie- en impakbestandheid verbeter. Direk geaard.
Spesifikasies
Elektriese
| Model | RFA915_12S80 |
| Frekwensie reeks | 902-928MHz |
| Bandwydte | 26 MHz |
| Versterking | 15 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| Elektroniese inklinasiehoek | 0° |
| Horisontale straalwydte Hor. | 90° |
| Horisontale straalwydte Vert: | 14° |
| Polariteit | Lineêr |
| Voor- tot Agterverhouding | ≥25 dB |
| Maksimum Invoerkrag | 300W |
| Impedansie | 50Ω |
| Bliksembeveiliging | DC-geaard |
Meganiese
| Koppeling | N-Wys |
| Antenne Afmeting | 1200*160*80 |
| Gewig | 3.8kg |
| Radome materiaal | ABS/VEKORGLAS |
| Reflektormateriaal | Aluminium Legering |
| Monteerpaaldeursnee | Φ40–Φ115 mm |
| Bedryfstemperatuur | -40~80℃ |
| Gewaardeerde Windspoed | 60m/s |