- Overzicht
- Specificaties
- Aanbevolen producten
Overzicht
Toepassing: Geschikt voor spoorwegen, lage VSWR bij goede prestaties, RFID-systeem, gesloten verwerking, waterbestendigheid.
Kenmerken: Breedhoekontwerp voor een groter dekkinggebied. Constructieontwerp ter verbetering van trillings- en stootbestendigheid. Direct geaard.
Specificaties
Elektrisch
| Model | RFA915_12S80 |
| Frequentiebereik | 902-928 MHz |
| Bandbreedte | 26 MHz |
| Versterking | 15 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| Elektronische inclinatiehoek | 0° |
| Horizontale stralingshoek (hor.) | 90° |
| Horizontale stralingshoek (vert.) | 14° |
| Polaritatie | Lineair |
| Verhouding voorzijde-achterzijde | ≥25 dB |
| Maximaal invoervermogen | 300W |
| Impedantie | 50Ω |
| Bliksembescherming | DC-geaard |
Mechanisch
| Verbindingsstuk | N-Vrouwendconnector |
| Antenne afmetingen | 1200*160*80 |
| Gewicht | 3.8kg |
| Radome materiaal | ABS/vezelglas |
| Reflectormateriaal | Aluminiumlegering |
| Diameter van de montagepaal | Φ40–Φ115 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -40~80℃ |
| Nominale windsnelheid | 60 m/s |