- Επισκόπηση
- Προδιαγραφές
- Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
Εφαρμογή: Κατάλληλη για σιδηροδρομικές εγκαταστάσεις, χαμηλός συντελεστής ανακλώμενου κύματος (VSWR) με καλή απόδοση, συστήματα RFID, κλειστές διαδικασίες επεξεργασίας, αντοχή στο νερό.
Χαρακτηριστικά: Σχεδιασμός ευρείας γωνίας που καλύπτει ευρύτερη περιοχή. Βελτιωμένος σχεδιασμός δομής για αύξηση της αντοχής σε δονήσεις και κρούσεις. Άμεση γείωση.
Προδιαγραφές
Ηλεκτρικά
| Μοντέλο | RFA915_12S80 |
| Εύρος συχνοτήτων | 902-928MHz |
| Ζώνη παρεμβολής | 26 MHz |
| Κέρδος | 15 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| Γωνία ηλεκτρονικής κλίσης | 0° |
| Οριζόντιο πλάτος δέσμης (Οριζ.) | 90° |
| Κάθετο πλάτος δέσμης (Κάθ.) | 14° |
| Πολαρικοποίηση | Γραμμική |
| Λόγος Μπροστά-Πίσω | ≥25 dB |
| Μέγιστη ισχύς εισόδου | 300W |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Προστασία από κεραυνό | Γείωση DC |
Μηχανικός
| Συνδετήρας | N-Γυναίκα |
| Διαστάσεις Αντέννας | 1200*160*80 |
| Βάρος | 3.8kg |
| Υλικό ραδόμου | ABS/ΦΙΒΡΟΓΚΛΑΣ |
| Υλικό ανακλαστήρα | Κράμα Αλουμινίου |
| Διάμετρος Πόλου Τοποθέτησης | Φ40–Φ115 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40~80℃ |
| Ονομαστική ταχύτητα ανέμου | 60m/s |