- Přehled
- Specifikace
- Doporučené produkty
Přehled
Použití: vhodné pro železnice, dobrý koeficient stojaté vlny (VSWR), RFID systémy, uzavřené zpracování, odolnost proti vodě.
Vlastnosti: širokoúhlý design – pokrývá širší plochu. Konstrukční řešení – zvyšuje odolnost proti vibracím a nárazům. Přímé uzemnění.
Specifikace
Elektrické
| Model | RFA915_12S80 |
| Frekvenční rozsah | 902-928 MHz |
| Pásma | 26 MHz |
| Zisk | 15 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| Elektronický sklon | 0° |
| Šířka horizontálního paprsku | 90° |
| Šířka vertikálního paprsku | 14° |
| Polarizace | Lineární |
| Poměr přední-stranové účinnosti | ≥25 dB |
| Maximální vstupní výkon | 300W |
| Impedance | 50Ω |
| Ochrana před bleskem | DC uzemněno |
Mechanické
| Konektor | N-samice |
| Rozměry antény | 1200*160*80 |
| Hmotnost | 3.8KG |
| Radómový materiál | ABS / sklolaminát |
| Materiál reflektoru | Hliníková slitina |
| Průměr montážního stožáru | Φ40–Φ115 mm |
| Provozní teplota | -40~80℃ |
| Nomínní větrná rychlost | 60 m/s |