- Огляд
- Технічні характеристики
- Рекомендовані товари
Огляд
Область застосування: підходить для залізничного транспорту, низький коефіцієнт стоячої хвилі (VSWR) при гарній ефективності, RFID-системи, замкнені технологічні процеси, стійкість до води.
Характеристики: конструкція з широким кутом охоплення, що забезпечує покриття більшої площі; конструктивне виконання, що підвищує стійкість до вібрації та ударних навантажень; безпосереднє заземлення.
Технічні характеристики
Електричний
| Модель | RFA915_12S80 |
| Частотний діапазон | 902-928МГц |
| Ширина смуги | 26 МГц |
| Посилення | 15 дБі |
| VSWR | ≤1.3 |
| Електронний кут нахилу | 0° |
| Горизонтальна ширина діаграми спрямованості | 90° |
| Вертикальна ширина діаграми спрямованості | 14° |
| Поляризація | Лінійний |
| Співвідношення спереду-ззаду | ≥25 дБ |
| Максимальна вхідна потужність | 300W |
| Імпеданс | 50Ω |
| Захист від лайтнінгу | Постійний струм, заземлення |
Механічний
| Роз'єм | N-Жіночий |
| Розміри антени | 1200*160*80 |
| Вага | 3.8кг |
| Радомний матеріал | ABS/скловолокно |
| Матеріал рефлектора | Алюмінієвий сплав |
| Діаметр щогли кріплення | Φ40–Φ115 мм |
| Робоча температура | -40~80℃ |
| Номінальна швидкість вітру | 60 м/с |