- Gambaran Keseluruhan
- Spesifikasi
- Produk yang Disyorkan
Gambaran Keseluruhan
Aplikasi: Sesuai untuk sistem kereta api, VSWR pada prestasi yang baik, sistem RFID, pemprosesan tertutup, keupayaan tahan air.
Ciri-ciri: Reka bentuk sudut lebar. Meliputi kawasan yang lebih luas. Reka bentuk struktur, peningkatan rintangan getaran dan hentaman. Disambungkan terus ke tanah.
Spesifikasi
Elektrik
| Model | RFA915_12S80 |
| Julat Kekerapan | 902-928MHz |
| Lebar jalur | 26 MHz |
| Gain | 15 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| Sudut inklinasi elektronik | 0° |
| Lebar Jejari Mengufuk Hor. | 90° |
| Lebar Jejari Mengufuk Vert: | 14° |
| Polarization | Linear |
| Nisbah Depan ke Belakang | ≥25 dB |
| Kuasa input maksimum | 300W |
| Impedans | 50Ω |
| Perlindungan petir | Dihubungkan ke bumi DC |
Mekanikal
| Penyambung | N-Wanita |
| Dimensi Antena | 1200*160*80 |
| Berat | 3.8kg |
| Bahan radom | ABS/FRP |
| Bahan pencahayaan | Aloi Aluminium |
| Diameter Tiang Pemasangan | Φ40–Φ115 mm |
| Suhu operasi | -40~80℃ |
| Kelajuan angin nominal | 60m/s |