- Oversikt
- Spesifikasjoner
- Anbefalte produkter
Oversikt
Anvendelse: Egnet for jernbane, god VSWR-ytelse, RFID-system, lukket prosessering og vannbestandighet.
Egenskaper: Design med bred vinkel som dekker et større område. Strukturdesign som forbedrer motstand mot vibrasjoner og støt. Direkte jording.
Spesifikasjoner
Elektriske apparater
| Modell | RFA915_12S80 |
| Frekvensområde | 902-928 MHz |
| Båndbredde | 26 MHz |
| Gevinst | 15 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| Elektronisk inklinasjonsvinkel | 0° |
| Horisontal strålebredde, horisontalt | 90° |
| Horisontal strålebredde, vertikalt | 14° |
| Polarisasjon | Lineær |
| Forhold foran-til-bak | ≥25 dB |
| Maksimalt Inngangsstyrke | 300W |
| Impedans | 50Ω |
| Blikkvern | Jordet DC |
Mechanisk
| Kobling | N-kvinn |
| Antennestørrelse | 1200*160*80 |
| Vekt | 3.8kg |
| Radommateriale | ABS/FIBERGLASS |
| Reflektormateriale | Aluminiumlegering |
| Diameter på monteringsmast | Φ40–Φ115 mm |
| Driftstemperatur | -40~80℃ |
| Annenkraftfart | 60m/s |