- Conspectus
- Specificationes
- Producta Commendata
Conspectus
Usus: Idonea pro viis ferreis; VSWR bonae praestantiae; systemate RFID; processu clauso; facultate resistentiae ad aquam.
Proprietates: Designatio anguli lati, quae latiorem regionem amplectitur; designatio structurae, quae vim vibrationis et impactionis augent; directe terrae coniuncta.
Specificationes
Electricum
| Formam | RFA915_12S80 |
| Frequens Ambitus | 1.4G |
| Bandwidth | 26 MHz |
| Lucrum | 15 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| Angulus inclinationis electricus | 0° |
| Latitudo Fasciculi Horizontalis | 90° |
| Latitudo Fasciculi Verticalis | 14° |
| Polarizatio | Linearis |
| Ratio Frontis ad Posteriora | ≥25 dB |
| Potentia Maxima Input | 300W |
| Impedantia | 50Ω |
| Protectio contra fulgura | DC grounded |
Mechanicum
| Connector | N-Femina |
| Dimensio Antennae | 1200*160*80 |
| Pondus | 3.8kg |
| Materies radomae | ABS/FIBERGLASS |
| Materies Reflectoris | Aluminium Alloy |
| Diameter Masti Montandi | Φ40–Φ115 mm |
| Temperatura operativa | -40~80℃ |
| Velocitas Venti Nominalis | 60m/s |