- Общ преглед
- Спецификации
- Препоръчани продукти
Общ преглед
Приложение: Подходяща за железопътни системи, нисък коефициент на стояща вълна (VSWR) при добро функциониране, RFID системи, затворени процеси, устойчивост към вода.
Характеристики: Конструкция с широко ъглов обхват – обхваща по-голяма площ. Оптимизирана конструкция за подобряване на устойчивостта към вибрации и удари. Непосредствено заземяване.
Спецификации
Електрически
| Модел | RFA915_12S80 |
| Честотен диапазон | 902-928 MHz |
| Плоскостна ширина | 26 MHz |
| Усилване | 15 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| Електронен ъгъл на наклон | 0° |
| Хоризонтална ширина на лъча | 90° |
| Вертикална ширина на лъча | 14° |
| Поларизация | Линейна |
| Съотношение преден-заден | ≥25 dB |
| Максимална входна мощност | 300W |
| Импеданс | 50Ω |
| Защита от молния | Заземяване към постояннотоковата верига |
Механичен
| Конектор | N-Женски |
| Размер на антена | 1200*160*80 |
| Тегло | 3.8кг |
| Радомен материал | АБС/стъклени влакна |
| Материал на рефлектора | Алуминиев сплав |
| Диаметър на мачтата за монтиране | Φ40–Φ115 mm |
| Работна температура | -40~80℃ |
| Номинална вятърна скорост | 60 m/s |