- Prezentare generală
- Specificații
- Produse recomandate
Prezentare generală
Aplicație: Potrivită pentru domeniul feroviar, VSWR cu performanță bună, sisteme RFID, prelucrare închisă, rezistență la apă.
Caracteristică: Design cu unghi larg, acoperă o zonă mai extinsă. Design structural care îmbunătățește rezistența la vibrații și la șocuri. Conectare directă la pământ.
Specificații
Electric
| Model | RFA915_12S80 |
| Gama de frecvente | 902-928MHz |
| Bandwidth | 26 MHz |
| Câștig | 15 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| Unghi electronic de înclinare | 0° |
| Lățime de fascicul orizontală Hor. | 90° |
| Lățime de fascicul orizontală Vert. | 14° |
| Polarizare | Liniară |
| Raportul din față spre spate | ≥25 dB |
| Putere maximă de intrare | 300W |
| Impedanță | 50Ω |
| Protecție împotriva fulgerului | Conexiune la masă CC |
Mecanic
| Conector | N-femeie |
| Dimensiunea antenei | 1200*160*80 |
| Greutate | 3.8kg |
| Material radomic | ABS/STICLĂ FIBROASĂ |
| Material de reflector | Aliaj de aluminiu |
| Diametrul mânerului de montare | Φ40–Φ115 mm |
| Temperatură de funcționare | -40~80℃ |
| Viteza nominală a vântului | 60 m/s |