- Umumiy ko'rinish
- Texnik xususiyatlari
- Tavsiya etilgan mahsulotlar
Umumiy ko'rinish
Qoʻllanilishi: Temir yoʻl uchun mos keladi, yaxshi ishlashda VSWR, RFID tizimi, yopiq qayta ishlash, suvga chidamlilik.
Xususiyatlari: Keng burchakli dizayn. Kengroq hududni qamrab oladi. Struktura dizayni, vibratsiya va urilishga chidamlilikni oshiradi. Toʻgʻridan-toʻgʻri yerlangan.
Texnik xususiyatlari
Elektr
| Model | RFA915_12S80 |
| Chastota diapazoni | 902-928MHz |
| Band kengligi | 26 MHz |
| Foyda | 15 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| Elektron ogʻish burchagi | 0° |
| Gorizontal nurlanish doirasi (gorizontal) | 90° |
| Gorizontal nurlanish doirasi (vertikal) | 14° |
| Polarizatsiya | Chiziqli |
| Oldindan orqaga nisbati | ≥25 dB |
| Maksimal kiruvchi quvvat | 300 Vatt |
| Impedantlik | 50Ω |
| Chaqmog‘ yorug‘likdan himoya | DC uzatish tizimi |
Mexanik
| Ulagich | N-ayol |
| Antena o'lchamlari | 1200*160*80 |
| Vazn | 3.8kg |
| Radom materiallari | ABS/SHISHA TO'LIQ |
| Рефлектор материал | Alyuminiy qotishmasi |
| O'rnatish ustuni diametri | Φ40–Φ115 mm |
| Ishlash temperaturasida | -40~80℃ |
| Номинал ёрдамли вазоат тезлиги | 60M/S |