- Prehľad
- Špecifikácie
- Odporúčané produkty
Prehľad
Použitie: vhodné pre železnice, dobrý koeficient stojatých vĺn (VSWR), RFID systémy, uzavreté spracovanie, odolnosť voči vode.
Vlastnosti: širokouhlý dizajn – pokrýva širší priestor. Konštrukčný dizajn – zvyšuje odolnosť proti vibráciám a nárazom. Priame uzemnenie.
Špecifikácie
Elektrické
| Model | RFA915_12S80 |
| Frekvenčný rozsah | 902–928 MHz |
| Propustnosť | 26 MHz |
| Zisky | 15 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| Elektronický uhol naklonenia | 0° |
| Šírka horizontálneho lúča (horizontálne) | 90° |
| Šírka horizontálneho lúča (vertikálne) | 14° |
| Polarizácia | Lineárny |
| Pomer predná–zadná | ≥25 dB |
| Maximálna vstupná mocnosť | 300W |
| Impedancia | 50Ω |
| Ochrana pred bleskom | DC uzemnené |
Mechanické
| Konektor | N-ženská |
| Rozmery antény | 1200*160*80 |
| Hmotnosť | 3.8KG |
| Radómový materiál | ABS/SMR |
| Materiál reflektora | Zliatina hliníka |
| Priemer montážneho stožiara | Φ40–Φ115 mm |
| Prevádzková teplota | -40~80℃ |
| Nominalná rýchlosť vetra | 60m/s |