- Gainberri
- Espezifikazioak
- Gomendatutako produktuak
Gainberri
Aplikazioa: Burdinbideetarako egokia, VSWR ona, RFID sistema, prozesamendu itxia, uraren aurkako erresistentzia.
Ezaugarriak: Angelu zabalaren diseinua. Azalera handiago baten estalkia. Egituren diseinua, bibratzioaren eta inpaktuen aurkako erresistentzia hobetuz. Zuzenean lurreratuta.
Espezifikazioak
Elektrikoa
| Modelo bat | RFA915_12S80 |
| Maiztasun tartea | 902-928 MHz |
| Bandu-zabalera | 26 MHz |
| Bihurtzea | 15 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| Inklinazio elektronikoaren angelua | 0° |
| Zabalerako izpi horizontala | 90° |
| Zabalerako izpi bertikala | 14° |
| Polarizazioa | Lineala |
| Aurrealde-Atzealdeko erlazioa | ≥25 dB |
| Sarrera-ahalmeneko potentzia gehienezkoa | 300W |
| Antolamendua | 50Ω |
| Zurrunbiloaren babesa | DC lurruntzea |
Mekanikoa
| Konexiora | N-emakumezkoa |
| Antenaren dimentsioak | 1200*160*80 |
| Pisua | 3.8KG |
| Radomoaren materiala | ABS/FIBERGLASS |
| Islatzailearen materiala | Aluminio aldekoa |
| Muntatze-zutabearen diametroa | Φ40–Φ115 mm |
| Ekintzako Temperatura | -40~80℃ |
| Baloratutako haize-abiadura | 60M/S |