- Yleiskatsaus
- Tekniset tiedot
- Suositellut tuotteet
Yleiskatsaus
Sovellusalue: Soveltuu rautateille, VSWR hyvällä suorituskyvyllä, RFID-järjestelmiin, suljetun käsittelyn vaatimuksiin ja vedenkestävyyteen.
Ominaisuudet: Laajakulmainen suunnittelu, joka kattaa laajemman alueen. Rakenteellinen suunnittelu, joka parantaa värähtely- ja iskunkestävyyttä. Suora maadoitus.
Tekniset tiedot
Sähkö
| Malli | RFA915_12S80 |
| Taajuusalue | 902-928MHz |
| Kaistanleveys | 26 MHz |
| Voitto | 15 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| Sähköinen kallistuskulma | 0° |
| Vaakasuuntainen sädeleveys (vaakasuora) | 90° |
| Vaakasuuntainen sädeleveys (pystysuora) | 14° |
| Polarisoituminen | Lineaarinen |
| Eteenpäin–taaksepäin -suhde | ≥25 dB |
| Maksimi syöttövoima | 300W |
| Impedanssi | 50Ω |
| Salamansuojaus | DC-maadoitettu |
Mekaaninen
| Liitin | N-nainen |
| Antennan mitat | 1200*160*80 |
| Paino | 3.8kg |
| Radomimateriaali | ABS-/LASIKUIDU |
| Heijastusmateriaali | Alumiiniseos |
| Kiinnitystukipylvään halkaisija | Φ40–Φ115 mm |
| Toimintatemperatuuri | -40~80℃ |
| Nimelliskiirtymä | 60 m/s |