- Prikaz
- Specifikacije
- Preporučeni proizvodi
Prikaz
Primjena: Pogodno za željeznicu, VSWR s dobrim performansama, RFID sustav, zatvorena obrada, sposobnost protiv vode.
Karakteristike: široki ugao. Dizajn strukture, poboljšanje otpornosti na vibracije i udare. -Odmah si na zemlji.
Specifikacije
Električni
| Model | U skladu s člankom 4. stavkom 1. |
| Frekvencijski raspon | 902-928 MHz |
| Propusnica | 26 MHz |
| Dobit | 15dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| Elektronski nagib | 0° |
| Horizontalna širina zraka Hor. | 90° |
| U slučaju da je to potrebno, to se može učiniti na sljedećem mjestu: | 14° |
| Polarizacija | Linearno |
| Odnos prednje i stražnje strane | Smanjenje frekvencije |
| Maksimalna ulazna snaga | 300W |
| Impedantnost | 50Ω |
| Zaštita od groma | DC na zemljištu |
Mehanički
| Konektor | N-Žena |
| Dimenzije antene | 1200*160*80 |
| Težina | 3,8 kg |
| Radomni materijal | S druge strane, za sve proizvode koji sadrže: |
| Materijal reflektora | Aluminijev spoj |
| Prosečnik stuba | Svaka vrsta vozila |
| Radna temperatura | -40~80℃ |
| Nominalna brzina vjetra | 60M/S |