- Genel Bakış
- Teknik Özellikler
- Önerilen Ürünler
Genel Bakış
Uygulama: Demiryolları için uygundur, iyi performans gösteren VSWR, RFID sistemi, kapalı işlem, suya dayanıklılık.
Özellik: Geniş açılı tasarım. Daha geniş bir alanı kapsar. Yapısal tasarım, titreşim ve darbeye dayanıklılığı artırır. Doğrudan topraklanır.
Teknik Özellikler
Elektrik
| Model | RFA915_12S80 |
| Frekans aralığı | 902-928MHz |
| Band Genişliği | 26 MHz |
| Kazanç | 15 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| Elektronik eğim açısı | 0° |
| Yatay Işın Açısı (Yatay) | 90° |
| Yatay Işın Açısı (Dikey) | 14° |
| Polarizasyon | Doğrusal |
| Ön-arka Oranı | ≥25 dB |
| En yüksek giriş gücü | 300W |
| İmpedans | 50Ω |
| Yıldırım koruması | DC topraklı |
Mekanik
| Konektör | N-Kadın |
| Antena Boyutu | 1200*160*80 |
| Ağırlık | 3.8kg |
| Radom malzemesi | ABS/FIBERGLASS |
| Yansıtıcı malzeme | Alüminyum Alaşımı |
| Montaj Direği Çapı | Φ40–Φ115 mm |
| Çalışma sıcaklığı | -40~80℃ |
| Rüzgarın nominal hızı | 60m/s |