- Przegląd
- Specyfikacje
- Polecane produkty
Przegląd
Zastosowanie: odpowiednia do linii kolejowych, niski współczynnik odbicia fal (VSWR) przy dobrej wydajności, systemy RFID, zamknięte procesy przetwarzania, odporność na wodę.
Charakterystyka: projekt z szerokim kątem obejmujący większy obszar. Projekt konstrukcyjny zwiększający odporność na wibracje i uderzenia. Bezpośrednie uziemienie.
Specyfikacje
Elektryczny
| Model | RFA915_12S80 |
| Zakres częstotliwości | 902-928 MHz |
| Pasmo | 26 MHz |
| Zysk | 15 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| Kąt nachylenia elektronicznego | 0° |
| Szerokość wiązki poziomej (hor.) | 90° |
| Szerokość wiązki pionowej (vert.) | 14° |
| Polaryzacja | Liniowy |
| Stosunek przód–tył | ≥25 dB |
| Maksymalna moc wejściowa | 300W |
| Impedancja | 50Ω |
| Ochrona przed błyskawicami | Uziemienie DC |
Wyroby mechaniczne
| Złącze | N-żeńska |
| Wymiar anteny | 1200*160*80 |
| Waga | 3,8 kg |
| Materiał radomowy | ABS/STEKLOPLAST |
| Materiał odblaskowy | Stop aluminium |
| Średnica masztu montażowego | Φ40–Φ115 mm |
| Temperatura pracy | -40~80℃ |
| Prędkość wiatru znamionowa | 60 m/s |