- Prikaz
- Specifikacije
- Preporučeni proizvodi
Prikaz
Pregled proizvoda
Advantenna-p33 je kompaktna RFID UHF antena s kružnom polarizacijom i obrazac zračenja karakteriziran oblikom zraka olovke (40°/40°).
Ovaj uzorak zračenja čini ovu antenu idealnom za mnoge RFID aplikacije kao što su nadzemni inventarizam u stvarnom vremenu, čarobni ogledala i provjera sobe.
Advantenna-p33 može biti postavljen na stropu kako bi se u realnom vremenu identificirali i pronašli označeni predmeti u određenom prostoru.
U maloprodajnim trgovinama Advantenna-p33 može se instalirati na stropu, iznad svake provjeravne sobe. U ovom položaju, i zahvaljujući svojoj visokom usmjerenosti, RFID sustav otkriva RFID oznake smještene u odgovarajućoj sobi za provjeru, istovremeno smanjujući otkrivanje predmeta smještenih u susjednim sobama za provjeru ili u obližnjim područjima.
Opcije spajanja

Izravno za flange

Udio u izloženosti
Prednosti:
• Uzak zrak u dva smjera
• Visoka dobit
• Vrlo tanak oblik
Primjene:
• Upravljanje sustavima za popis u stvarnom vremenu
• prostorije za provjeru
• Čarobna ogledala
• Vrata i hodnici
Zračenje uzorka

Sljedeći članak



Specifikacije
| U skladu s člankom 4. stavkom 2. | 865 - 868 MHz (ETSI EN 302 208) |
| Radna frekvencija | U skladu s člankom 6. stavkom 1. |
| Udaljenost za otkrivanje | S visinom do 6 m |
| Zračenje uzorka | Slika za olovku |
| Širina zraka | 40° / 40° |
| Dobit | U skladu s člankom 3. stavkom 1. |
| Razina bočne rupe | Smanjenje vrijednosti |
| Polarizacija | Krugli |
| Ulazna impedantnost | 50 Ω |
| Konektor | U slučaju da je to potrebno, u slučaju da je to potrebno, u slučaju da je to potrebno, u slučaju da je to potrebno, u slučaju da je to potrebno, u slučaju da je to potrebno, u slučaju da je to potrebno, u slučaju da je to potrebno, u slučaju da je to potrebno. |
| Temperaturni raspon | -20°C do +130°C |
| Uređaj za upravljanje električnom energijom | 417 mm x 417 mm x 3.3 mm16.4 inča x 16.4 inča x 0.13 inča |
| Uređaj za upravljanje vodom | 417 mm x 417 mm x 15 mm16.4 inča x 16.4 inča x 0.6 inča |
| Sredstva za upravljanje | 1050 g |