- Огляд
- Технічні характеристики
- Рекомендовані товари
Огляд
Огляд продукту
Advantenna-p33 — це компактна UHF RFID-антена з круговою поляризацією та діаграмою спрямованості у формі олівця (40°/40°).
Така діаграма спрямованості робить цю антену ідеальною для багатьох RFID-застосувань, зокрема для систем реального часу інвентаризації зверху, «магічних дзеркал» та приміщень для примірки.
Комплект антен Advantenna-p33 можна встановити підвісним способом до стелі, щоб у реальному часі ідентифікувати та визначати місцезнаходження товарів із RFID-мітками в заданому просторі.
У роздрібних магазинах антену Advantenna-p33 можна встановлювати на стелі над кожною примірною кабінкою. У такому положенні, завдяки високій напрямленості, RFID-система виявляє RFID-мітки, розташовані в відповідній примірній кабінці, одночасно мінімізуючи виявлення товарів, що перебувають у сусідніх примірних кабінках або в прилеглих зонах.
Опції з'єднувача

Фланець прямий

Фланець під прямим кутом
Переваги:
• Вузький промінь у двох напрямках
• Високий коефіцієнт підсилення
• Дуже тонкий форм-фактор
Застосування:
• Системи інвентаризації в реальному часі з верхнього розташування
• Примірні кабінки
• «Магічні» дзеркала
• Двері та коридори
Діаграма спрямованості випромінювання

Механічні характеристики



Технічні характеристики
| Робоча частота, європейська версія | 865–868 МГц (ETSI EN 302 208) |
| Робоча частота, американська версія | 902–928 МГц (FCC part 15) |
| Відстань виявлення під час роботи | До 6 метрів |
| Діаграма спрямованості випромінювання | Пучок у формі олівця |
| Кут охоплення | 40° / 40° |
| Посилення | 10,4 дБі (європейська версія), 9,6 дБі (американська версія) |
| Рівень бічних лепестків | < −15 дБ |
| Поляризація | Круглий |
| Імпеданс входу | 50 Ω |
| Роз'єм | жіночий SMA або MCX, фланець або фланцевий кутовий роз’єм |
| Діапазон температур | −20 °C до +130 °C |
| Розмір без роз’єму | 417 мм × 417 мм × 3,3 мм / 16,4 дюйма × 16,4 дюйма × 0,13 дюйма |
| Розмір із фланцевим роз’ємом | 417 мм × 417 мм × 15 мм / 16,4 дюйма × 16,4 дюйма × 0,6 дюйма |
| Вага антени | 1050 г |