- Επισκόπηση
- Προδιαγραφές
- Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
Η κεραία RFA915-6H70A είναι μια καθολική κεραία κατάλληλη για εφαρμογές RFID στη ζώνη UHF, με υψηλό κέρδος και χαμηλό στάσιμο κύμα.
Διαθέτει ελκυστική και συμπαγή εμφάνιση, υιοθετεί διπλό υδροστεγές σχέδιο με υδροστεγή δακτύλιο σφράγισης και πολυμερές σιλικόνης, ενώ το περίβλημα είναι εξοπλισμένο με ενισχυμένες πλευρικές ράβδους, καθιστώντας την κατάλληλη για χρήση σε διάφορα απαιτητικά περιβάλλοντα. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί εύκολα σε σενάρια RFID της ζώνης UHF, όπως έλεγχος πρόσβασης, αποθήκευση, λογιστική και λιανική πώληση.



Διάσταση

VSWR

Κέρδος

Προδιαγραφές
Ηλεκτρικές προδιαγραφές
| Μοντέλο | RFA915-6H70A |
| Περιοχή συχνοτήτων ((MHz) | 840-960Mhz |
| Κέρδος | > 6 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Πλάτος δέσμης 3 dB, επίπεδο H | 70° |
| Πλάτος δέσμης 3 dB, επίπεδο E | 70° |
| Πολαρικοποίηση | Κυκλική |
| Σχετική Υγρασία | 5%~95% |
| Αντίσταση | 50 Ω |
Μηχανικές προδιαγραφές
| Συνδετήρας | SMA-50KFD |
| Διαστάσεις Αντέννας | 128×128×20 mm |
| Βάρος | 0,3 kg (χωρίς τον συγκρατητή) |
| Υλικό | Μηχανικά πλαστικά ASA, Αλουμίνιο |
| Βαθμός Αντοχής στο Νερό | IP67 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 ℃ ~ +85 ℃ |