- Prikaz
- Specifikacije
- Preporučeni proizvodi
Prikaz
RFA915-6H70A je univerzalna antena pogodna za RFID aplikacije u UHF opsegu, s visokim dobivom i niskim stajaćim valom.
Ima lijep i kompaktan izgled, usvaja dvostruki vodonepropusni dizajn vodonepropusnog pakiranja i silikona, a ljuska je dizajnirana s ojačanim rebrima, što je pogodno za uporabu u različitim surovim okruženjima. Može se praktično primijeniti u RFID scenarijima UHF opsega kao što su kontrola pristupa, skladištenje, logistika i maloprodaja.



Dimenzija

VSWR

Dobit

Specifikacije
Električne specifikacije
| Model | RFA915-6H70A |
| Četvrtina (m) | 840-960Mhz |
| Dobit | S druge strane, |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| 3dB širina zraka, H-razmer | 70° |
| 3dB širina zraka, E-Plane | 70° |
| Polarizacija | Krugli |
| Relativna vlažnost | 5%~95% |
| Impedantnost | 50 Ω |
Sljedeći članak
| Konektor | Smernice za upravljanje |
| Dimenzije antene | 128 × 128 × 20 mm |
| Težina | 0,3 kg (osim zagrljaja) |
| Materijal | ASA EngineeringPlastics,Aluminium |
| Razina otpornosti na vodu | IP67 |
| Temperatura pomicanja | -40°C ~ + 85°C |
| Radna temperatura | -40°C ~ + 85°C |