- Gainberri
- Espezifikazioak
- Gomendatutako produktuak
Gainberri
RFA915-6H70A antena unibertsala da, UHF banda erabiliko den RFID aplikazioetarako egokia, irabazia altua eta uhin geldikorra baxua dituelarik.
Itxura ederra eta konpaktua du, gomazko estanketasun-eraztun bikoitzaren eta silikonaren ur-estankotasun-diseinu bikoitza erabiltzen du, eta kanpoko gorputza hezurdura sendotzaileekin diseinatuta dago, horrela ingurune zorrotz askotan erabiltzeko egokia bihurtuz. Erabilera erraza du UHF banda erabiliko den RFID egoera guztietan, hala nola sarbide-kontrola, biltegiak, logistika eta salgai-denda.



Neurria

VSWR

Bihurtzea

Espezifikazioak
Espesifikazio elektrikoak
| Modelo bat | RFA915-6H70A |
| Maiztasun-barrutia (MHz) | 840-960 MHz |
| Bihurtzea | > 6 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| 3 dBko izpi-zabalera, H-planoa | 70° |
| 3 dBko izpi-zabalera, E-planoa | 70° |
| Polarizazioa | Zirkularra |
| Hezetasun erlatiboa | 5%~95% |
| Antolamendua | 50 Ω |
Espesifikazio mekanikoak
| Konexiora | SMA-50KFD |
| Antenaren dimentsioak | 128×128×20 mm |
| Pisua | 0,3 kg (gabiltzailea barne ez) |
| Materiala | ASA ingeniaritzako plastikoak, aluminioa |
| Urdarizketa maila | Ip67 |
| Tenperatura estirea | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Ekintzako Temperatura | -40 ℃ ~ +85 ℃ |