- Общ преглед
- Спецификации
- Препоръчани продукти
Общ преглед
RFA915-6H70A е универсална антена, подходяща за RFID приложения в UHF диапазона, с висок коефициент на усилване и нисък коефициент на стояща вълна.
Има привлекателен и компактен външен вид, използва двойна водонепроницаема конструкция – водонепроницаема уплътнителна лента и силикон, а корпусът е проектиран с подсилени ребра, което я прави подходяща за употреба в различни сурови среди. Може да се използва удобно в UHF RFID сценарии като контрол на достъпа, складови операции, логистика и дребна търговия.



Размер

VSWR

Усилване

Спецификации
Електрически спецификации
| Модел | RFA915-6H70A |
| Обхват на честотата ((MHz) | 840-960Mhz |
| Усилване | > 6 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Ширина на диаграмата на насоченост при 3 dB, хоризонтална равнина | 70° |
| Ширина на диаграмата на насоченост при 3 dB, вертикална равнина | 70° |
| Поларизация | Кръгли |
| Относителна влажност | 5%~95% |
| Импеданс | 50 Ω |
Механични спецификации
| Конектор | SMA-50KFD |
| Размер на антена | 128×128×20 мм |
| Тегло | 0,3 кг (без монтираната скоба) |
| Материал | Инженерни пластмаси ASA, алуминий |
| Ниво на водоустойчивост | IP67 |
| Работна температура | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Работна температура | -40 ℃ ~ +85 ℃ |