- Umumiy ko'rinish
- Texnik xususiyatlari
- Tavsiya etilgan mahsulotlar
Umumiy ko'rinish
RFA915-6H70A — UHF diapazonidagi RFID qoʻllanishlar uchun mos keladigan universal antenadir; u yuqori kuchaytirish va past turuvchi toʻlqin koʻrsatkichiga ega.
U goʻzal va siqilgan koʻrinishga ega, suvga chidamli rezina gajak va silikondan iborat ikki qatlamli suvga chidamli dizaynga ega boʻlib, korpusi mustahkamlash riblari bilan jihozlangan, shu sababli turli qattiq muhitlarda foydalanishga mos keladi. U UHF diapazonidagi RFID vaziyatlari — masalan, kirishni nazorat qilish, omborxona, logistika va savdo doʻkonlarida qulay tarzda qoʻllanilishi mumkin.



O'lchov

VSWR

Foyda

Texnik xususiyatlari
Elektr texnikasi
| Model | RFA915-6H70A |
| Frekans oralig'i ((MHz) | 840–960 MHz |
| Foyda | > 6 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| 3 dB nurlanish doirasining kengligi, G-guruh tekisligi | 70° |
| 3 dB nurlanish doirasining kengligi, E-guruh tekisligi | 70° |
| Polarizatsiya | Doira |
| Nisbiy namlik | 5%~95% |
| Impedantlik | 50 Ω |
Mexanik xususiyatlari
| Ulagich | SMA-50KFD |
| Antena o'lchamlari | 128×128×20 mm |
| Vazn | 0,3 kg (Qoʻshimcha qoʻllab-quvvatlovchi konstruksiya hisobga olinmagan) |
| Material | ASA muhandislik plastmassalari, Alyuminiy |
| Suvdan himoyalangan darajasi | IP67 |
| Ishlash harorati | -40℃~+ 85℃ |
| Ishlash temperaturasida | -40℃~+ 85℃ |