- Conspectus
- Specificationes
- Producta Commendata
Conspectus
RFA915-6H70A est antenna universalis apta ad applicationes RFID in fasciculo UHF, praebens altam guanantiam et parvam undam stantem.
Habet formam pulchram et compactam, utitur duplici structura aquarum repellente (interposito aquarum repellente et silicio), et testa renitetur costis fortioribus, ita ut idonea sit ad usus in variis ambientibus asperis. Faciliter adhiberi potest in scenariis RFID fasciculi UHF, ut in accessu regulato, magazinis, logistica, et mercatura.



Dimensio

VSWR

Lucrum

Specificationes
Specificationes Electrificae
| Formam | RFA915-6H70A |
| Frequens ambitus (MHz) | 840–960 MHz |
| Lucrum | > 6 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Largitudo Fasciculi ad 3 dB, Planum H | 70° |
| Largitudo Fasciculi ad 3 dB, Planum E | 70° |
| Polarizatio | Circularis |
| Humiditas relativa | 5%~95% |
| Impedantia | 50 Ω |
Mechanica Specificationes
| Connector | SMA-50KFD |
| Dimensio Antennae | 128 × 128 × 20 mm |
| Pondus | 0,3 kg (sine bracchio) |
| Materia | ASA Engineering Plastics, Aluminium |
| Gradus waterproof | IP67 |
| Temperatura stire | −40 °C usque ad +85 °C |
| Temperatura operativa | −40 °C usque ad +85 °C |