- Oorsig
- Spesifikasies
- Aanbevole Produkte
Oorsig
Die RFA915-6H70A is ’n universele antennas wat geskik is vir RFID-toepassings in die UHF-band en wat hoë wins en ’n lae staande golf kenmerk.
Dit het ’n aantreklike en kompakte voorkoms, maak gebruik van ’n dubbele waterdigte ontwerp met ’n waterdigte pakking en silikoon, en die buisie is ontwerp met versterkte ribbels, wat dit geskik maak vir gebruik in verskeie streng omgewings. Dit kan gerieflik toegepas word in UHF-band-RFID-situasies soos toegangsbeheer, berging, logistiek en kleinhandel.



Dimensie

VSWR

Versterking

Spesifikasies
Elektriese spesifikasies
| Model | RFA915-6H70A |
| Frekwensiegebied (MHz) | 840–960 MHz |
| Versterking | > 6 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| 3 dB-straalwydte, H-vlak | 70° |
| 3 dB-straalwydte, E-vlak | 70° |
| Polariteit | Sirkelvormig |
| Relatiewe humiditeit | 5%~95% |
| Impedansie | 50 Ω |
Meganiese spesifikasies
| Koppeling | SMA-50KFD |
| Antenne Afmeting | 128 × 128 × 20 mm |
| Gewig | 0,3 kg (sonder die beugel) |
| Materiaal | ASA Ingenieursplastieke, Aluminium |
| Waterdichte vlak | Ip67 |
| Stire-temperatuur | -40℃~+85℃ |
| Bedryfstemperatuur | -40℃~+85℃ |