- Gambaran Keseluruhan
- Spesifikasi
- Produk yang Disyorkan
Gambaran Keseluruhan
RFA915-6H70A ialah antena universal yang sesuai untuk aplikasi RFID dalam jalur UHF, dengan ciri keuntungan tinggi dan gelombang pegun rendah.
Antena ini mempunyai rupa yang menarik dan padat, menggunakan rekabentuk kalis air dwi iaitu gasket kalis air dan silikon, manakala kulit luarnya direka dengan rusuk pengukuhan, menjadikannya sesuai untuk digunakan dalam pelbagai persekitaran lasak. Ia boleh diaplikasikan secara mudah dalam senario RFID jalur UHF seperti kawalan akses, storan, logistik, dan runcit.



Dimensi

VSWR

Gain

Spesifikasi
Spesifikasi Elektrik
| Model | RFA915-6H70A |
| Julat frekuensi ((MHz) | 840–960 MHz |
| Gain | > 6 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Lebar Jejari 3 dB, Satah-H | 70° |
| Lebar Jejari 3 dB, Satah-E | 70° |
| Polarization | Pusingan |
| Kelembapan Relatif | 5%~95% |
| Impedans | 50 Ω |
Spesifikasi Mekanikal
| Penyambung | SMA-50KFD |
| Dimensi Antena | 128×128×20 mm |
| Berat | 0.3 kg (Tidak termasuk pendakap) |
| Bahan | Plastik Kejuruteraan ASA, Aluminium |
| Tahap Tahan Air | IP67 |
| Suhu Simpan | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Suhu operasi | -40 ℃ ~ +85 ℃ |