- Огляд
- Технічні характеристики
- Рекомендовані товари
Огляд
Антена RFA915-6H70A є універсальною антеною, придатною для RFID-застосувань у діапазоні UHF, що характеризується високим коефіцієнтом підсилення та низьким коефіцієнтом стоячої хвилі.
Вона має естетичний і компактний вигляд, використовує подвійну водозахисну конструкцію (водозахисну прокладку та силікон), а корпус оснащений підсилювальними ребрами жорсткості, що робить її придатною для експлуатації в різноманітних складних умовах. Її можна зручно застосовувати в UHF-сценаріях RFID, таких як контроль доступу, складське господарство, логістика та роздрібна торгівля.



Розмір

VSWR

Посилення

Технічні характеристики
Електричні специфікації
| Модель | RFA915-6H70A |
| Діапазон частот ((MHz) | 840-960Mhz |
| Посилення | > 6 дБі |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Ширина діаграми спрямованості на рівні –3 дБ у горизонтальній площині (H-площина) | 70° |
| Ширина діаграми спрямованості на рівні –3 дБ у вертикальній площині (E-площина) | 70° |
| Поляризація | Круглий |
| Відносна вологість | 5%~95% |
| Імпеданс | 50 Ом |
Механічні характеристики
| Роз'єм | SMA-50KFD |
| Розміри антени | 128×128×20 мм |
| Вага | 0,3 кг (без кріплення) |
| Матеріал | Інженерні пластики ASA, алюміній |
| Рівень водостійкості | IP67 |
| Температура сховища | -40 °C ~ +85 °C |
| Робоча температура | -40 °C ~ +85 °C |