- Επισκόπηση
- Προδιαγραφές
- Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
● Ευρύ οριζόντιο πλάτος δέσμης 90°
● Βαθμός αδιαβροχοποίησης IP66
● Συμμόρφωση με την οδηγία RoHS
Προδιαγραφές
Ηλεκτρικές προδιαγραφές
| Μοντέλο | RFA915-9R40-2 |
| Περιοχή συχνοτήτων ((MHz) | 902-928MHz |
| Κέρδος | 9 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| πλάτος δέσμης 3 dB, επίπεδο H | 90° |
| πλάτος δέσμης 3 dB, κατακόρυφο επίπεδο (E-Plane) | 90° |
| Πολαρικοποίηση | Δεξιόστροφη ή αριστερόστροφη κυκλική πόλωση |
| Αξονικός Λόγος | <1.7 |
| Λόγος Μπροστά-Πίσω | ≥20 dB |
| Μέγιστη ισχύς εισόδου | 100 Βατ |
| Αντίσταση | 50 Ω |
| Προστασία από κεραυνό | Γείωση DC |
Μηχανικές προδιαγραφές
| Συνδετήρας | N θηλυκό ή προσαρμοστικό |
| Καλοβάρι | Βάση σε σχήμα L ή βάση X1 ή X2 (καλουπωτή) |
| Διαστάσεις Αντέννας | 260 × 260 × 33,5 mm |
| Βάρος | 1,2 kg |
| Υλικό ραδόμου | ABS με προστασία από την υπεριώδη ακτινοβολία |
| Διάμετρος Πόλου Τοποθέτησης | Ø40~Ø60 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40° C έως +65° C |
| Ονομαστική ταχύτητα ανέμου | 216 km/h |