- Gainberri
- Espezifikazioak
- Gomendatutako produktuak
Gainberri
● 90°-ko zabalera horizontala
● IP66 uraren aurkako maila
● RoHS-arauetara egokigarrak
Espezifikazioak
Espesifikazio elektrikoak
| Modelo bat | RFA915-9R40-2 |
| Maiztasun-barrutia (MHz) | 902-928 MHz |
| Bihurtzea | 9 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| 3 dB-ko izpi-zabalera, H-planoa | 90° |
| 3 dB-ko izpi-zabalera, E-planoa | 90° |
| Polarizazioa | Eskuin-zirkularra edo ezker-zirkularra |
| Ardatz-erlazioa | <1.7 |
| Aurrealde-Atzealdeko erlazioa | ≥20 dB |
| Sarrera-ahalmeneko potentzia gehienezkoa | 100 W |
| Antolamendua | 50 Ω |
| Zurrunbiloaren babesa | DC lurruntzea |
Espesifikazio mekanikoak
| Konexiora | N-emakumea edo pertsonalizatua |
| Laguntza | L formatuko edo X1 edo X2 formatuko zubia (die cast) |
| Antenaren dimentsioak | 260×260×33,5 mm |
| Pisua | 1,2 KG |
| Radomoaren materiala | UV babestutako ABS |
| Muntatze-zutabearen diametroa | Ø40–Ø60 mm |
| Ekintzako Temperatura | -40 °C-tik +65 °C-raino |
| Hodierako haize-abiadura nominalgatua | 216 km/h |